מדיניות משלוחים והחזרות

משלוחים

אנחנו בדרך אליך…

מדיניות החזרת מוצרים שנרכשו באתר ADEL MARK

 מתי ניתן  להחזיר מוצר?

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר  מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח.

ניתן להחזיר פריט אשר נרכש באתר ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר באריזה המקורית ובצירוף התוויות המקוריות. :אדל מרק” היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

2. החזרה באמצעות שליח    או החזרה/החלפה בסטודיו של המעצבות, הסדנה 6 כפר סבא, בימי שישי 09-14:00, או בתאום מראש בטלפון 0523265203.

3. פריט שנרכש במבצע –  יינתן זיכוי לרכישה חדשה אחרת, בקיזוז דמי משלוח לפי המפורט בהמשך. 

אפשר כמובן החלפה ללא עלות בסטודיו. 

במידה ולא תרצי שובר זיכוי , ינתן החזר כספי רק במידה והודעת ,עפ"י חוק, תוך יומיים מרגע קבלת המוצר.
ההחזר הכספי ינתן בקיזוז דמי משלוח מלאים (לכל כיוון) עמלת כרטיס אשראי, ודמי טיפול בשווי 5% מגובה הרכישות או 100שח (הנמוך בינהם).

במידה ותרצו להחזיר/להחליף את המוצר , כתבו לנו מייל לכתובת [email protected], עם הפרטים שברצונכן להחזיר/להחליף ואנו נדאג להשיב במייל חוזר תוך 2 ימי עסקים ולהוציא שליח לאיסוף הפריטים כשהם ארוזים היטב ולפי ההוראות שלעי”ל.

ההחזרות הן דרך חברת המשלוחים שלנו בלבד. הזיכוי הכספי של הפריטים יעשה לאחר קבלת המוצרים אצלנו ובדיקתם. הזיכוי הכספי יתבצע דרך ביט או כל אפליקציה דומה תוך קיזוז תשלום דמי משלוח ועמלת סליקה.
במידה ותבקשי החזר דרך כרטיס האשראי בו ביצעת את הרכישה יוחזר הסכום תוך קיזוז תשלום דמי משלוח עמלות סליקה ועמלת טיפול של החברה הסולקת בסך 10שח.   (לכן עדיף להחזיר לך דרך ביט \).
להלן:
35 שח עלות שליחות לכיוון אחד (מסירת הפריט).
69 שח עלות שני כיוונים (החזרת הפריט).
ברם,
במידה וסל הקניה נותרה לאחר ההחזרה עדיין מעל 450 שח לא נקזז עלות דמי המשלוח למסירה.
במידה וסל הקניות לאחר ההחזרה יהיה מעל 900 שח ללא יקוזו דמי המשלוח גם של החזרת הפריט.

“שליח עד הבית” – שליח מטעמנו יתאם עמכם מועד לאיסוף המוצר, לרוב בתוך   3 ימי עסקים מהיום בו נקבל אישור על פנייתכם, (ובמקרים חריגים במקסימום 10 ימים על מנת לאתר לך את המוצר/מידה או תלוי אזור חלוקה של חברת המשלוח.).

איסוף המוצר יעשה לפי פרטי המשלוח שמופיעים במערכת, במידה ותרצו לשנותם – אנא כתבו לנו.

זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 7 ימי עסקים ממועד הגעת המוצר אצלינו (מקסימום 21 יום).

הבהרות :

יום עסקים הינו כל יום, למעט – יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות) ותשעה באב.
יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים.

מדיניות אספקה ומשלוחים ברכישה באתר.

משלוח עד הבית – בעת בחירה ב-“משלוח עד הבית” תתואם ההגעה לכתובת שהזנת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. השליחים שלנו עובדים בשעות היום בין 09:00-17:00 .
אנו ממליצים בשלב ההזמנה לציין את הכתובת למשלוח בה אתם זמינים במהלך שעות היום

 

על אף האמור, לקוחה שהיא אדם עם מוגבלות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה, כהגדרת מונחים אלה בחוק ובתקנון האתר, רשאית לבטל עסקת הרכישה בתוך 4 חודשים מיום ביצועה, מיום קבלת המוצר נשוא העסקה או מיום קבלת הודעת אימות עם פרטי ההזמנה כנדרש על פי החוק, לפי המאוחר מביניהם. ביקשה לקוחה שהיא אדם עם מוגבלות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה לבטל עסקת רכישה, רשאים נציגי החברה לדרוש ממנה להציג לפניהם תעודה המוכיחה שהיא אדם עם מוגבלות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה.