המותג אדל מרק הוקם על מנת לספק לנשים אמיתיות, קולקציית בגדים פשניסטית, מבדים איכותיים, וגזרות אמיתיות ומחמיאות שירגישו כאילו נוצרו על גופן.
השאיפה שלנו לתת לנשים אפשרות לבחור ממגוון דגמים וגזרות את הלוק שיתאים לה בכל שעה של היום.
הדגש שלנו הוא על איכות תפירה ויצור ברמה גבוהה.
כל העיצוב והיצור נעשה על ידינו כאן בארץ.

המותג ״אדל מרק" הוקם בשנת 2012 על ידי
זוג המעצבות גלית ואיריס (פריימן לוי), שהן שותפות ביצירה ושותפות בחיים, להן גם ילד משותף. (מי יודע אולי גם ממשיך דרכן בעסק ((-:).
המותג קרוי על שם סבתא של גלית , אדלה מרקוביץ ז"ל, שאהבתה לבדים ליוותה אותה עד יומה האחרון. אדלה היתה מעצבת ותופרת בגדים עוד בשנים בהן היא חיה באירופה וכישרון-על זה הציל אותה מהגרמנים הנאצים. בוודאי היתה גאה שכיום
"אדל מרק" מופצת בבוטיקים פרטיים רבים ונבחרים ברחבי הארץ.

סוד ההצלחה של המותג הישראלי "אדל מרק" טמון בייצור איכותי מקומי כחול-לבן, במתפרות בוטיק, בגזרות מוקפדות ומחמיאות, כל הקולקציות מושפעות מהרצון לייצר פריטים על-זמניים , כמו כן מושפעות גם מטרנדים ומגמות של פשניסטה עכשווית, חידוש תמידי מקורי והרמוני, וכמובן בהקשבה תמידית ללקוחה.
במהלך השנים צבר המותג "אדל מרק" מוניטין של יצירת קולקציות מדוייקות לאישה הישראלית. תפיסתן של המעצבות הנה בראש ובראשונה בחירת בדים איכותיים, והן עושות שימוש בחומרי גלם איכותיים כגון כותנה אורגנית, מודל, קופרו, במבוק, ויסקוזה משי, הדפסים מיוחדים ועוד. עיצוב הגזרות היחודיות רעננות ותפקידן להחמיא ולפרגן לגוף האישה הישראלית (מידות 36-46).

למעצבות גם סטודיו ואולם התצוגה הנמצא בכפר סבא , ומקיים מכירות פופ-אפ בימי שישי, כמן כן אפשר להעזר בשירותי סטיילינג בתיאום מראש.
רחוב הסדנא 6
(הבניין בשביל הפנימי)
כפר סבא.
טל לבירורים 0523265203